EXPO SWEET – NAJSŁODSZE INSPIRACJE

Już po targach! Wielka szkoda… To były dla nas, wystawców, niesamowite 4 dni pełne spotkań, wrażeń, smakowania nowych produktów i spostrzeżeń. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili i poświęcili czas na rozmowę – dostarczyli nam Państwo energii do działania na cały rok!

Staraliśmy się na naszym stoisku pokazać przekrój oferty i możliwości jakie oferujemy.

Mocnym punktem była oczywiście oferta lodowa – aż 72 smaki w tym aż 17 premierowych produktów. Trudno wymienić wszystkie kreatywne kombinacje przygotowane przez naszych technologów, ale już wiemy, że szczególną uwagę zwróciły: Wenecki Pocałunek, różne warianty pistacji, Kleksografia, Różany Ogród, Sezamek czy Conetto al Whisky.

Witryny cukiernicze pełne były nowych, słodkich propozycji na cały rok. Wśród nich zarówno wielkanocne ciacha, trendowe ‘cartoon cake” czy bento, monoporcje w wyjątkowych kształtach i aranżacjach dekoratorskich.

Nie zabrakło także oferty dla branży gastro a wśród niej: oryginalnych deserów a la carte, gotowych ciast czy nowości – wypieczonych rollsów, które wystarczy tylko nadziać i udekorować.

W swoje progi zapraszał też sklep Republika Smaku ze swoją bogatą ofertą dekoracji, foremek czy akcesoriów. Wszystkich, którzy nie zdążyli dotrzeć do sklepu, zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego: www.republikasmaku.net.

Szczególnym prezentem był przygotowany przez nas, autorski Planner Cukierniczy – przydatny do planowania całego roku zgodnie z sezonowością.