Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Creme Gourmet

Krem o delikatesowym mleczno-waniliowym smaku

BEZ ZAMIESZANIA nie mieszasz, nie gotujesz, nie pakujesz, do tego bez prądu –  jest gotowy i już zapakowany w worek do szprycowania

NA JUŻ  dozujesz i podajesz w 3 krokach, potrzebujesz nie więcej niż 30 sekund

ZAWSZE POD RĘKĄ do wykorzystania na co dzień lub w awaryjnych sytuacjach, gdy trzeba na szybko zapełnić witrynę lub nie ma czasu na specjalne przygotowanie kremu w tradycyjny sposób

WYKWINTNOŚĆ SMAKU krem o delikatesowym mleczno-waniliowym smaku jak dawniej

W WIELU WYDANIACH Korpusach (najszybciej, najwygodniej – 3 kroki do perfekcyjnego deseru!), deserach, ciastkach…

PRZYJEMNOŚĆ DO ZAPAMIĘTANIA tak dobry, że nikt nie przejdzie obojętnie

BEZ STRAT Krem zapakowany w worek, można wycisnąć do końca, nie zostawiając resztek produktu

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Bezotka

Gotowe korpusy bezowe, do wypełnienia kremem, śmietaną, owocami oraz czekoladowymi dekoracjami.

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Żelki Giuso Strafrutta

Pierwsza gama owocowych żelków Giuso w arkuszach, gotowych do użycia jako warstwa ciasta lub kawałki galaretki. Wystarczy tylko wyciąć pod wymagany kształt. Praktyczna i gotowa do użycia oferta produktów: kremowa konsystencja, intensywne smaki i kolory, dzięki którym można tworzyć idealne kształty, nienaganne warstwy i kreatywne kombinacje.

Unikalne produkty przeznaczone do nowoczesnego cukiernictwa, które pozwolą uwolnić swoją kreatywność. Daj się oczarować niezwykłymi żelkami owocowymi Giuso.

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Bursztynowy

Mieszanka pszennego pieczywa o chrupiącej skórce, jasnobrązowym, bursztynowym miękiszu o dużej porowatości w stylu pieczywa włoskiego, wyrazistym aromacie

Dozowanie 20%

Do przygotowania chlebów foremkowych i koszykowych, bułek, bagietek, paluchów, przekąsek z dodatkami

Produkcja zarówno metodą bezpośrednią ( 1 – 2 godziny) lub wydłużoną fermentacją

Składniki pieczywa m.in.: zakwas pszenny, mąka pszenna i żytnia, mąki słodowe, gluten

Do łączenia także z ziarnami oraz dodatkami smakowymi: ziołami, sosami, oliwkami, suszonymi pomidorami, owocami kandyzowanymi, orzechami

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

TATERNIK

Mieszanka pieczywa o chrupiącej skórce i delikatnym, sprężystym, wilgotnym miękiszu

Dozowanie 20%

Do przygotowania bochenków którym można nadać różny kształt, szczególnie chlebków o charakterze rustykalnym z popękaną skórką

Składniki pieczywa m.in.: zakwas pszenny, mąka pszenna i żytnia, mąki słodowe, proszek typu jogurtowego

Do łączenia także z ziarnami i ziarnami skiełkowanymi czy zarodkami, polecane szczególnie miękkie ziarna np. PGD Korny

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Lodowe Inspiracje Na Sezon 2022

LODOWE INSPIRACJE NA SEZON 2022 – niech ten rok zachwyci Was smakami, oryginalnością kompozycji i dodatków, teksturami oraz kolorami. 

 • PASTA ROKITNIK, pełna bogactwa smaku pasta Rokitnik. Zachwyci lekką kwaskowatością cytrusa i charakterystycznych ananasowym aromatem z kawałkami owoców. To wyjątkowy smak, który oczaruje swoją unikatowością. Pasta rokitnik to rozwiązanie zarówno do sorbetów i lodów mlecznych oraz  jako przekładka (variegato) przełamujący inny smak taki jak czekolada czy kawa.
 • LODY PIWNE, lody z alkoholem zawsze zwrócą uwagę w witrynie. W tym roku mamy propozycje dla koneserów piwa . Aby smak zachwycił trzeba użyć dobrego rzemieślniczego ciemnego piwa i koniecznie pamiętać o bazie do lodów alkoholowych –  Giuso Base doc baza do lodów z alkoholem). 
 • NUGAT Z ORZECHAMI, to skomponowania tego smaku należy użyć dwóch klasycznych produktów Giuso:  Variegato Crema Mou (krówka) i Nerella variegato (o smaku orzecha laskowego)
 • JEŻYNA GIUSO PASTA MORA, to smak, który sprawia, że w jednej chwili przenosimy się do ogródka babci by prosto z krzaczka podjadać pyszne, soczyste jeżyny. To smak, który oczarowuje od pierwszej łyżeczki
 • CZEKOLADA, jeden z obowiązkowych smaków w witrynie. A gdyby go trochę urozmaicić? Poniżej kilka propozycji.
  • czekolada  z pomarańczą (Giuso Pasta Arancia) – zachwyci każdego wielbiciela lodów i młodszego i starczego
  • czekolada z rokitnikiem (Giuso Pasta Olivello )- wytrawna zaskakują propozycja
  • czekolada z bergamotką (Giuso Amordifrutta bergamotto  Calabria) – atrakcyjna opcja dla smakoszy intensywnych smaków
 • DAKŁAS KAWOWY, to połączenie pasty kawowej – Giuso Coffee Galanteria z dodatkiem Giuso Mascarpone, bezami, orzechami włoskimi i daktylami. Kawa, serek mascarpone i chrupiące dodatki sprawia, że smak jest obłędny. 
 • JOGURT Z WIŚNIAMI – lody muszą być słodkie, ale są konsumenci, którzy wybierają te mniej słodkie warianty lodów i to właśnie dla nich idealny będzie ten smak . Jogurt naturalny  z bazą jogurtową Giuso (Giuso Peryo base 50 jogurt)  i dodatkowo do przekładania chrupiąca wiśnia (Giuso Crema amarena con pezzi) 

Inspiracje PGD. Twoja Hurtownia cukiernicza i piekarnicza

PGD Hurtownia cukiernicza i piekarnicza. Zjednoczone pod wspólnym krajowym szyldem 5 firm działających od wielu lat na lokalnych rynkach. Co za tym idzie doświadczonych w obsłudze swoich partnerów. Ponadto, działamy w 9 lokalizacjach w Polsce z zapleczem handlowym, magazynowym i logistycznym. W związku z tym mamy możliwość bycia blisko Klientów. Dodatkowo, ponieważ staramy się nie tylko oferować produkty, ale pomagać naszym partnerom, kierujemy się mottem: Wypiekamy Inspiracje. Jednakowo dbając o potrzeby wszystkich partnerów.

Hurtownia PGD

PGD to grupa składająca się z firm Ekord, Holpol, Kobo, Merkur czy Sebmag. Dostępne od wielu lat na rynku, prawdopodobnie jedne z najbardziej uznanych hurtowni. Działamy m.in. jako hurtownia piekarnicza, cukiernicza, lodziarska, dlatego oferujemy szeroki zakres produktów dla Twojej firmy. Jednak niezależnie czy będzie to zaopatrzenie dla piekarni, cukierni, czy też lodziarni, jesteśmy do pomocy. Bezsprzecznie cenimy wysoką jakość, dlatego przede wszystkim dbamy o to, aby dostarczać zawsze jakościowe, tanie produkty wraz z nowoczesnymi inspiracjami dla Twojej piekarni, cukierni czy lodziarni.

Jakość PGD

Stale monitorujemy i ulepszamy procesy obsługi klientów. Zapewniamy także bezsprzecznie bezpieczną i odpowiednią jakość produktów. Dlatego że jesteśmy częścią grupy Orkla, wdrażamy OFSS – Standard Bezpieczeństwa Orkla Foods.

Zasadniczo, nasze standardy opierają się na uznanym na całym świecie standardzie bezpiecznej żywności BRC – British Retail Consortium.  Niemniej jednak, został on dodatkowy rozwinięty przez centralny Dział Bezpieczeństwa Żywności Orkla, aby objąć nadzorem wszystkie czynniki ryzyka.

Innowacyjność PGD

Nasz zespół codziennie wspierający Klientów i Partnerów to bezspornie wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem.

W czasie ich codziennego zaangażowanie w pracę, sprawia to, zwłaszcza że podejmujemy codziennie szereg wyzwań. Podczas pracy bierzemy odpowiedzialność w stosunku do naszych klientów, konsumentów, właścicieli i społeczności. W konsekwencji jesteśmy tutaj na dłużej, a przeszkody i problemy rozwiązujemy, gdy się tylko pojawiają, a co za tym idzie pracujemy, dopóki nie zostaną w 100% rozwiązane.

Inspiracje

Odpowiednio dobieramy oferowane produkty, by jakością i funkcjonalnością wciąż spełniały najbardziej wymagające oczekiwania. Jesteśmy wciąż dumni, mogąc zaoferować dodatkowo szeroką gamę ponad tysiąca produktów do wyboru dla piekarni, cukierni i lodziarni. Ogólnie rzecz biorą troszczymy się o różne potrzeby partnerów, od rzemieślniczej po przemysłową produkcję.

Jednocześnie jako jedyni oferujemy na rynku produkty takich uznanych firm jak: Sonneveld, Odense, Dragsbaek, Belusa, Giuso. Ponadto współpracujemy z wieloma innymi firmami producenckimi, których ofertę wspieramy poprzez serwis. Jednoczęsnie uzupełnieniem asortymentu są produkty marek własnych od renomowanych dostawców. Produkty te zawsze starannie dobieramy testując istotne parametry, jak również audytując produkcję, by zagwarantować ich bezpieczeństwo. Nasze produkty w porównaniu do innych, w związku z tym są szczególnie bardzo atrakcyjną ofertą.

Kontakt PGD

Bądź na bieżąco i obserwuj nasze nowościa na stronie www.pgd.biz. W dziale aktualności wkrótce i na bieżąco pojawiając się będą nowe receptury i inspiracje.

Inspiracje PGD