Kontakt PGD, Kontakt PGD | Ekord, Holpol, Kobo, Merkur, Sebmag

PGD ODDZIAŁ GDAŃSK

Ordynacka 12
83-050 Bąkowo
Tel. 58 620 28 14

PGD ODDZIAŁ GOLENIÓW
(NOWA LOKALIZACJA OD 6.05.2024)
Ul. Glewice 1G, (WAIMEA CARGO TERMINAL)
72-100 Goleniów
Tel. 91 432 16 80

PGD ODDZIAŁ WARSZAWA
ul. Bardowskiego 10
03-888 Warszawa
Tel. 22 877 20 32

Kontakt PGD, Kontakt PGD | Ekord, Holpol, Kobo, Merkur, Sebmag

SEBMAG ŁOMŻA

Ul. Towarowa 4
18-400 Łomża
Tel. 86 219 03 82

Kontakt PGD, Kontakt PGD | Ekord, Holpol, Kobo, Merkur, Sebmag

KOBO ODDZIAŁ KOLBUSZOWA

Ul. Towarowa 1B
36-100 Kolbuszowa
Tel. 17 888 60 04

PGD REGION LUBLIN

Tel. 601 077 802

KOBO ODDZIAŁ KIELCE

Ul. Logistyczna 9 BUD 2
26-060 Chęciny
Tel. +48 601 151 406

Kontakt PGD, Kontakt PGD | Ekord, Holpol, Kobo, Merkur, Sebmag

HOLPOL ODDZIAŁ SKALMIERZYCE

Powstańców Wlkp. 16
63-460  Nowe Skalmierzyce
Tel. 62 762 00 61

HOLPOL REGION WROCŁAW
Tel. 519 329 284
Tel. 519 330 627

BRANŻA PRZETWÓRSTWA OWCOWO-WARZYWNEGO

Cała Polska
Tel. +48 22 877 20 32

Agnieszka Twarda-Grątkowska, Koordynator Sprzedaży
Tel. +48 609 009 165

Wyślij wiadomośćAdministratorem Twoich danych osobowych jest PGD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bardowskiego 10, 03-888 Warszawa, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000323363, posiadająca NIP 5272598540, adres e-mail: rodo@pgd.biz.pl . Twoje dane przetwarzamy w celu świadczenia usługi newslettera (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli w Twojej ocenie przetwarzamy dane w sposób nieprawidłowy. Pełna treść klauzuli jest dostępna pod adresem: https://pgd.biz.pl/rodo/.

Kontakt PGD. Twoja Hurtownia cukiernicza i piekarnicza

PGD Hurtownia cukiernicza i piekarnicza. Zjednoczone pod wspólnym krajowym szyldem 5 firm działających od wielu lat na lokalnych rynkach. Co za tym idzie doświadczonych w obsłudze swoich partnerów. Co więcej, działamy w 9 lokalizacjach w Polsce z zapleczem handlowym, magazynowym i logistycznym. W związku z tym mamy możliwość bycia blisko Klientów. Dodatkowo, ponieważ staramy się nie tylko oferować produkty, ale pomagać naszym partnerom, kierujemy się mottem: Wypiekamy Inspiracje. Jednakowo dbając o potrzeby wszystkich partnerów.

Hurtownia PGD

PGD to grupa składająca się z firm Ekord, Holpol, Kobo, Merkur czy Sebmag. Dostępne od wielu lat na rynku, prawdopodobnie jedne z najbardziej uznanych hurtowni. Działamy m.in. jako hurtownia piekarnicza, cukiernicza, lodziarska, dlatego oferujemy szeroki zakres produktów dla Twojej firmy. Jednak niezależnie czy będzie to zaopatrzenie dla piekarni, cukierni, czy też lodziarni, jesteśmy do pomocy. Bezsprzecznie cenimy wysoką jakość, dlatego przede wszystkim dbamy o to, aby dostarczać zawsze jakościowe, tanie produkty wraz z nowoczesnymi inspiracjami dla Twojej piekarni, cukierni czy lodziarni.

Jakość PGD

Stale monitorujemy i ulepszamy procesy obsługi klientów. Zapewniamy także bezsprzecznie bezpieczną i odpowiednią jakość produktów. Dlatego że jesteśmy częścią grupy Orkla, wdrażamy OFSS – Standard Bezpieczeństwa Orkla Foods.

Zasadniczo, nasze standardy opierają się na uznanym na całym świecie standardzie bezpiecznej żywności BRC – British Retail Consortium.  Niemniej jednak, został on dodatkowy rozwinięty przez centralny Dział Bezpieczeństwa Żywności Orkla, aby objąć nadzorem wszystkie czynniki ryzyka.

Innowacyjność PGD

Nasz zespół codziennie wspierający Klientów i Partnerów to bezspornie wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem.

W czasie ich codziennego zaangażowanie w pracę, sprawia to, zwłaszcza że podejmujemy codziennie szereg wyzwań. Podczas pracy bierzemy odpowiedzialność w stosunku do naszych klientów, konsumentów, właścicieli i społeczności. W konsekwencji jesteśmy tutaj na dłużej, a przeszkody i problemy rozwiązujemy, gdy się tylko pojawiają, a co za tym idzie pracujemy, dopóki nie zostaną w 100% rozwiązane.

PGD dla cukierni i piekarni

Odpowiednio dobieramy oferowane produkty, by jakością i funkcjonalnością wciąż spełniały najbardziej wymagające oczekiwania. Jesteśmy wciąż dumni, mogąc zaoferować dodatkowo szeroką gamę ponad tysiąca produktów do wyboru dla piekarni, cukierni i lodziarni. Ogólnie rzecz biorą troszczymy się o różne potrzeby partnerów, od rzemieślniczej po przemysłową produkcję.

Jednocześnie jako jedyni oferujemy na rynku produkty takich uznanych firm jak: Sonneveld, Odense, Dragsbaek, Belusa, Giuso. Ponadto współpracujemy z wieloma innymi firmami producenckimi, których ofertę wspieramy poprzez serwis. Jednoczęsnie uzupełnieniem asortymentu są produkty marek własnych od renomowanych dostawców. Produkty te zawsze starannie dobieramy testując istotne parametry, jak również audytując produkcję, by zagwarantować ich bezpieczeństwo. Nasze produkty w porównaniu do innych, w związku z tym są szczególnie bardzo atrakcyjną ofertą.

Kontakt PGD

Bądź na bieżąco i obserwuj nasze nowościa na stronie www.pgd.biz. W dziale aktualności wkrótce i na bieżąco pojawiając się będą nowe receptury i inspiracje.

Kontakt PGD