O firmie PGD, O firmie PGD – produkty do piekarni, cukierni, lodziarni

O firmie PGD

rozwój, odwaga

PGD to 5 firm zjednoczonych pod wspólnym szyldem, działających od wielu lat na lokalnych rynkach.

Działamy w 9 lokalizacjach w Polsce z zapleczem handlowym, magazynowym i logistycznym co daje nam możliwość bycia blisko Klientów.

Naszym mottem jest: Wypiekamy Inspiracje. A celem działania jest codzienne zapewnianie wsparcia klientom poprzez bycie blisko ich potrzeb, inspirowanie, realizowanie powierzonych zadań.

Starannie dobieramy oferowane produkty, by jakością i funkcjonalnością, spełniały najbardziej wymagające oczekiwania. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować szeroką gamę  ponad tysiąc produktów do wyboru dla piekarni, cukierni i lodziarni o różnych potrzebach, od rzemieślniczej po przemysłową produkcję.

Jako jedyni oferujemy na rynku produkty takich uznanych firm jak: Sonneveld, Odense, Dragsbaek, Belusa, Giuso. Współpracujemy z wieloma innymi firmami producenckimi, których ofertę wspieramy poprzez serwis. Uzupełnieniem asortymentu są produkty marek własnych od renomowanych dostawców, które zawsze starannie dobieramy testując istotne parametry, jak również audytując produkcję, by zagwarantować ich bezpieczeństwo.

Wspieramy Klientów doradztwem w zakresie produktów jak i aplikacji. Pod szyldem Artisa organizujemy szereg szkoleń we własnych studiach szkoleniowych.

pasja, innowacja

Zespół codziennie wspierający Klientów i Partnerów to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem.

Ich codzienne zaangażowanie sprawia, że podejmujemy codziennie szereg wyzwań. Bierzemy odpowiedzialność w stosunku do naszych klientów, konsumentów, właścicieli i społeczności. Jesteśmy tutaj na dłużej, a przeszkody i problemy rozwiązujemy, gdy się tylko pojawiają.

0
HANDLOWCÓW
0
TECHNOLOGÓW
0
ASYSTENTÓW SPRZEDAŻY
0
KIEROWCÓW
0
MAGAZYNIERÓW
0
KUPCÓW
0
SPECJALISTÓW MARKETINGU
0
SPECJALISTÓW JAKOŚCI

zaufanie, jakość

Dzięki monitorowaniu i ulepszaniu różnych procesów obsługi klienta zapewniamy bezpieczną i odpowiednią jakość produktów. Będąc częścią grupy Orkla wdrażamy OFSS – Standard Bezpieczeństwa Orkla Foods. Opiera się on na uznanym na całym świecie standardzie bezpiecznej żywności BRC – British Retail Consortium i został rozwinięty przez centralny Dział Bezpieczeństwa Żywności Orkla, aby objąć nadzorem wszystkie czynniki ryzyka, które są szczególnie ważne w produkcji żywności oraz podczas jej obrotu.

O firmie PGD, O firmie PGD – produkty do piekarni, cukierni, lodziarni

Orkla jest jednym z najstarszych norweskich koncernów gospodarczych, historia firmy sięga ponad 350 lat.

Obecnie Orkla to jedna z największych grup kapitałowych w Skandynawii, która może pochwalić się dochodem rocznym na poziomie 180 milionów euro. Zjednała serca ponad 90 milionów konsumentów, posiadając w ofercie ponad 70 uznanych marek. Swoje produkty eksportuje do 35 krajów na 5 kontynentach.

Orkla poprzez swoje firmy prowadzi swoją działalność w 5 głównych obszarach:

ORKLA Foods

ORKLA Confectionery & Snacks

ORKLA Care

ORKLA Food Ingredients

ORKLA Investments

5 strategicznych filarów Grupy Orkla:

Konsument | Klient | Produkcja | Ludzie | Społeczeństwo

O firmie PGD, O firmie PGD – produkty do piekarni, cukierni, lodziarni

Wartości Grupy Orkla:

Odwaga |  Zaufanie | Inspiracja

Jesteśmy dumni będąc częścią grupy Orkla, gałęzią Orkla Food Ingredients, dzięki czemu korzystamy z bogatego doświadczenia zasobów koncernu, zarówno w aspekcie know-how, jak również logistycznym, organizacyjnym oraz bezpieczeństwa żywności.