Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Viking – Chleb Północy

Nową wyjątkowa edycja chlebów pszenno-żytnich Viking które wyróżniają się chrupiącą skórką, znakomitym smakiem i wyjątkową strukturą wewnątrz.

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Pieczywo Prebiotyczne

CREDI PREBIOTIC  jest alternatywą dla tradycyjnego pieczywa, będącą podstawą zbilansowanych posiłków. Prebiotyki to składniki odżywcze niepodlegające trawieniu, które wpływają na 3 kluczowe obszary w trosce o nasze zdrowie:

  • wspierają wzrost przyjaznych bakterii w jelitach,
  • pomagają w różnych problemach trawiennych,
  • wzmacniają układ odpornościowy
Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Bajgle

Teraz można przygotować oryginalne BAJGLE w łatwy sposób, bez konieczności gotowania ciasta. Bajgle są coraz chętniej kupowane w wersji kanapkowej można przygotować na wiele różnych sposobów. W wersji z serkiem i kiełkami na śniadanie czy z sałatką na lunch. Z pomidorami i mozzarellą, czy z szynką wędzoną lub łososiem i zupą kremem może być pysznym włoskim obiadem. A na większy głód proponujemy bajgle z kurczakiem i boczkiem, które wraz dodatkami mogą stanowić znakomitą kolację. Dzieciom na pewno posmakują słodkie buraczane bajgle z masłem orzechowym i bananami.

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Lody FRIZZZI

Lody w polewie z cukrem strzelającym.

Nowe, sezonowe doświadczenie,  niespodzianka  dla małych i dużych lodożerców.

Dwa smaki do wyboru:

  • FRIZZZI POP Różowe – o owocowym smaku truskawki i maliny
  • FRIZZZI POP Czekoladowe – o smaku orzecha i kakao

Do lodów gałkowych, na patyku a także do ciast, tortów, monoporcji  i cake popsów

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Nowość! | My Sweeties

My Sweeties to porcja słodkości zamknięta w jednorazowym pojemniczku, którą pokochają Twoi klienci!
Bezpiecznie pieczesz, bezpiecznie podajesz. Na miejscu. Na wynos. Wygodnie.

Inspiracje PGD, Inspiracje PGD

Brownie

Brownie nie jest typem ciasta szczególnie złożonym – nie potrzeba do jego przygotowania ani zbyt dużo czasu, ani specjalistycznego sprzętu, ani szczególnych zdolności. Potrzebne są natomiast duże ilości dobrej czekolady, którą obsesyjnie kochamy… A brownie jest wtedy szczególnie wyborne: mocno czekoladowe, intensywnie pachnące, ciężkie i wilgotne.

Inspiracje PGD. Twoja Hurtownia cukiernicza i piekarnicza

PGD Hurtownia cukiernicza i piekarnicza. Zjednoczone pod wspólnym krajowym szyldem 5 firm działających od wielu lat na lokalnych rynkach. Co za tym idzie doświadczonych w obsłudze swoich partnerów. Ponadto, działamy w 9 lokalizacjach w Polsce z zapleczem handlowym, magazynowym i logistycznym. W związku z tym mamy możliwość bycia blisko Klientów. Dodatkowo, ponieważ staramy się nie tylko oferować produkty, ale pomagać naszym partnerom, kierujemy się mottem: Wypiekamy Inspiracje. Jednakowo dbając o potrzeby wszystkich partnerów.

Hurtownia PGD

PGD to grupa składająca się z firm Ekord, Holpol, Kobo, Merkur czy Sebmag. Dostępne od wielu lat na rynku, prawdopodobnie jedne z najbardziej uznanych hurtowni. Działamy m.in. jako hurtownia piekarnicza, cukiernicza, lodziarska, dlatego oferujemy szeroki zakres produktów dla Twojej firmy. Jednak niezależnie czy będzie to zaopatrzenie dla piekarni, cukierni, czy też lodziarni, jesteśmy do pomocy. Bezsprzecznie cenimy wysoką jakość, dlatego przede wszystkim dbamy o to, aby dostarczać zawsze jakościowe, tanie produkty wraz z nowoczesnymi inspiracjami dla Twojej piekarni, cukierni czy lodziarni.

Jakość PGD

Stale monitorujemy i ulepszamy procesy obsługi klientów. Zapewniamy także bezsprzecznie bezpieczną i odpowiednią jakość produktów. Dlatego że jesteśmy częścią grupy Orkla, wdrażamy OFSS – Standard Bezpieczeństwa Orkla Foods.

Zasadniczo, nasze standardy opierają się na uznanym na całym świecie standardzie bezpiecznej żywności BRC – British Retail Consortium.  Niemniej jednak, został on dodatkowy rozwinięty przez centralny Dział Bezpieczeństwa Żywności Orkla, aby objąć nadzorem wszystkie czynniki ryzyka.

Innowacyjność PGD

Nasz zespół codziennie wspierający Klientów i Partnerów to bezspornie wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem.

W czasie ich codziennego zaangażowanie w pracę, sprawia to, zwłaszcza że podejmujemy codziennie szereg wyzwań. Podczas pracy bierzemy odpowiedzialność w stosunku do naszych klientów, konsumentów, właścicieli i społeczności. W konsekwencji jesteśmy tutaj na dłużej, a przeszkody i problemy rozwiązujemy, gdy się tylko pojawiają, a co za tym idzie pracujemy, dopóki nie zostaną w 100% rozwiązane.

Inspiracje

Odpowiednio dobieramy oferowane produkty, by jakością i funkcjonalnością wciąż spełniały najbardziej wymagające oczekiwania. Jesteśmy wciąż dumni, mogąc zaoferować dodatkowo szeroką gamę ponad tysiąca produktów do wyboru dla piekarni, cukierni i lodziarni. Ogólnie rzecz biorą troszczymy się o różne potrzeby partnerów, od rzemieślniczej po przemysłową produkcję.

Jednocześnie jako jedyni oferujemy na rynku produkty takich uznanych firm jak: Sonneveld, Odense, Dragsbaek, Belusa, Giuso. Ponadto współpracujemy z wieloma innymi firmami producenckimi, których ofertę wspieramy poprzez serwis. Jednoczęsnie uzupełnieniem asortymentu są produkty marek własnych od renomowanych dostawców. Produkty te zawsze starannie dobieramy testując istotne parametry, jak również audytując produkcję, by zagwarantować ich bezpieczeństwo. Nasze produkty w porównaniu do innych, w związku z tym są szczególnie bardzo atrakcyjną ofertą.

Kontakt PGD

Bądź na bieżąco i obserwuj nasze nowościa na stronie www.pgd.biz. W dziale aktualności wkrótce i na bieżąco pojawiając się będą nowe receptury i inspiracje.

Inspiracje PGD